Samsung U28E570D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung U28E570D Grade A
Brand: Samsung
Model: U28E570D
Grade: Grade A
Display size: 28"
Brightness: 370 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
Color: Silver/Black
Input 1: HDMI
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung U28E570D Grade A
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
Code: 80009018
  • Display size: 22"
37 00 72 37BGN
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
  • Color: Silver/Black
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Display size: 50"
  • Brightness: 500 cd/m2
Samsung 245Bplus Grade A
Samsung 245Bplus Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Display size: 24"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Brightness: 350 cd/m2
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Display size: 24"
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Display size: 23.8"