Samsung U28E570D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung U28E570D Grade A
Марка: Samsung
Модел: U28E570D
Статус: Grade A
Екран размер: 28"
Яркост: 370 cd/m2
Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
Цвят: Silver/Black
Вход 1: HDMI
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Екран размер: 22"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Екран размер: 24"
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Екран размер: 22"