Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Samsung
Модел: ViewFinity S6 S27D602ESU
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Яркост: 350 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: 100Hz
Гаранция: 12 мес.
Samsung 245Bplus Grade A
Samsung 245Bplus Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Екран размер: 22"
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Екран размер: 23.8"