Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Brand: Samsung
Model: ViewFinity S6 S27D602ESU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 350 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
Code: 80109314
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1200:1
  • Color: Black
1509 00 2951 35BGN
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Display size: 23"
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Display size: 24.1"
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Color: Silver/Black
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Display size: 27"