Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Samsung
Модел: ViewFinity S6 S27D602ESU
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Яркост: 350 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: 100Hz
Гаранция: 12 мес.
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 380 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Екран размер: 23"
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Цвят: Grey
Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A
  • Екран размер: 23"
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"