Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Brand: Samsung
Model: ViewFinity S6 S27D602ESU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 350 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
Code: 80102151
  • Display size: 31.5"
  • Brightness: 450 cd/m2
  • Contrast ratio: 1200:1
  • Color: Black
245 00 479 18BGN
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Display size: 24"
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Display size: 42.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Display size: 22"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Display size: 27"
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Display size: 19"