Samsung S22C450F Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22C450F Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22C450F
Статус: Grade A
Екран размер: 21.5"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: HDMI
Гаранция: 6 мес.
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
AOC 24P1 Grade A
AOC 24P1 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Екран размер: 42.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Екран размер: 74.5"