Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S23C650D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S23C650D
Статус: Grade A
Екран размер: 23"
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
Philips 220P4LP Grade A
Philips 220P4LP Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Екран размер: 27"
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Екран размер: 23"
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"