Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 70 000:1
  • Цвят: Black
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"