Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
Code: 80116906
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 3000:1
  • Color: Black
534 00 1044 41BGN
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Grey
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Display size: 74.5"
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
  • Display size: 23"
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Display size: 27"