Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
Code: 80129207
  • Display size: 27"
184 00 359 87BGN
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
  • Display size: 23"
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Display size: 23"
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Color: Grey
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Display size: 22"
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Color: Grey
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Color: White
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Display size: 23"
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"