Samsung S24E450D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450D Grade A
Brand: Samsung
Model: S24E450D
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450D Grade A
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
Code: 80025189
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
  • Color: Silver/Black
31 00 60 63BGN
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Display size: 22"
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Display size: 21.5"
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Display size: 27"