Samsung S24E450D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450D
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Екран размер: 22"
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 220P4LP Grade A
Philips 220P4LP Grade A
  • Екран размер: 22"
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Екран размер: 42.5"