Samsung S24E450D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450D
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Екран размер: 22"
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Екран размер: 24"
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: White
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Екран размер: 23"
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Екран размер: 22"