Samsung S24E450D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450D Grade A
Brand: Samsung
Model: S24E450D
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450D Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
Code: 80070860
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
49 00 95 84BGN
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Display size: 24"
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Color: Grey
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 450 cd/m2
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Display size: 50"
  • Brightness: 500 cd/m2
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 350 cd/m2
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Display size: 21.6"