Samsung F24T450FQR Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung F24T450FQR Grade A
Brand: Samsung
Model: F24T450FQR
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: DisplayPort
Input 2: HDMI
Additional info: HDMI
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung F24T450FQR Grade A
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
Code: 80121902
  • Display size: 14"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Contrast ratio: 800:1
  • Color: Silver/Black
253 00 494 82BGN
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Display size: 27"
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Display size: 24"
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Display size: 23.8"
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"