Samsung F24T450FQR Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung F24T450FQR Grade A
Марка: Samsung
Модел: F24T450FQR
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: DisplayPort
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: HDMI
Гаранция: 12 мес.
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Екран размер: 23"
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 241B8QJEB Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 70 000:1
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Екран размер: 27"