Samsung S24C450DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450DW Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C450DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450DW Grade A
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
Code: 80031727
  • Display size: 21.6"
31 00 60 63BGN
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Display size: 22"
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Display size: 23"