Samsung S24C450DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Екран размер: 27"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Яркост: 350 cd/m2
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Екран размер: 85.6"