Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
Code: 80117540
  • Display size: 23.8"
86 00 168 20BGN
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Samsung 245Bplus Grade A
Samsung 245Bplus Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 400 cd/m2
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Display size: 54.6"