Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Гаранция: 6 мес.
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Екран размер: 42.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 241B8QJEB Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Екран размер: 34"