Samsung S27A600UUU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S27A600UUU Grade A
Brand: Samsung
Model: S27A600UUU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: DisplayPort USB Type-C LAN
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S27A600UUU Grade A
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
Code: 90006764
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
21 00 41 07BGN
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell P2419H Grade A
Dell P2419H Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Display size: 24"