Samsung S27A600UUU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S27A600UUU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S27A600UUU
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: DisplayPort USB Type-C LAN
Гаранция: 12 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Екран размер: 14"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Екран размер: 19"
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Екран размер: 19"
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Екран размер: 21.5"