| Brand: | Lenovo |
| Model: | ThinkStation P350 |
| Grade: | Grade A |
| CPU: | Intel Core i7 |
| CPU frequency: | 11700T up to 4.60GHz 16MB |
| Memory size: | 32GB |
| Memory type: | So-Dimm DDR4 |
| Storage capacity: | 512GB |
| Storage size: | 80mm |
| Storage type: | M.2 NVMe SSD |
| Case type: | Tiny Desktop |
| Additional info: | NVIDIA T600 4GB PCI-E 4xMini DisplayPort Wi-Fi |
| Warranty: | 12 months |