Samsung S24E450D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450D
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"
Philips 241S6QYMB Grade A
Philips 241S6QYMB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Екран размер: 14"
  • Яркост: 400 cd/m2
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Екран размер: 27"