Samsung S24E450D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450D Grade A
Brand: Samsung
Model: S24E450D
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450D Grade A
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80088909
  • Display size: 24"
49 00 95 84BGN
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Display size: 23"
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Brightness: 400 cd/m2
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Display size: 24"
  • Display size: 24"