Samsung S24C450DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450DW Grade A
Brand: Samsung
Model: S24C450DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450DW Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
Code: 80129864
  • Display size: 24"
119 00 232 74BGN
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Display size: 22"
Philips 328B6QJEB Grade A
Philips 328B6QJEB Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Display size: 24.1"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
AOC 24P1 Grade A
AOC 24P1 Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"