Samsung S24C450DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Екран размер: 22"
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"