Samsung C34H890WGU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung C34H890WGU Grade A
Brand: Samsung
Model: C34H890WGU
Grade: Grade A
Display size: 34"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 3000:1
Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Color: Silver/Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: USB Type-C Curved
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung C34H890WGU Grade A
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
Code: 80032435
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
49 00 95 84BGN
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Color: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
Philips 241B8QJEB Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
  • Display size: 23.8"
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Display size: 23.8"
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Display size: 22"
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"