Samsung C34H890WGU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung C34H890WGU Grade A
Марка: Samsung
Модел: C34H890WGU
Статус: Grade A
Екран размер: 34"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
Цвят: Silver/Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: USB Type-C Curved
Гаранция: 12 мес.
Philips 241B8QJEB Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Екран размер: 22"