Samsung C34H890WGU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung C34H890WGU Grade A
Марка: Samsung
Модел: C34H890WGU
Статус: Grade A
Екран размер: 34"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
Цвят: Silver/Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: USB Type-C Curved
Гаранция: 12 мес.
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Екран размер: 22"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Екран размер: 21.5"
  • Екран размер: 85.6"