Samsung C34H890WGU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung C34H890WGU Grade A
Brand: Samsung
Model: C34H890WGU
Grade: Grade A
Display size: 34"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 3000:1
Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Color: Silver/Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: USB Type-C Curved
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung C34H890WGU Grade A
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
Code: 80027327
  • Display size: 22"
37 00 72 37BGN
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Display size: 24"
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Color: White
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
  • Display size: 24"
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Display size: 23"
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"