Samsung C34H890WGU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung C34H890WGU Grade A
Brand: Samsung
Model: C34H890WGU
Grade: Grade A
Display size: 34"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 3000:1
Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Color: Silver/Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: USB Type-C Curved
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung C34H890WGU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
Code: 80129864
  • Display size: 24"
119 00 232 74BGN
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Display size: 14"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: White
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"