Samsung C34H890WGU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung C34H890WGU Grade A
Марка: Samsung
Модел: C34H890WGU
Статус: Grade A
Екран размер: 34"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
Цвят: Silver/Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: USB Type-C Curved
Гаранция: 12 мес.
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Екран размер: 21.5"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Екран размер: 27"
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Цвят: White
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Екран размер: 27"