Samsung U28E570D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung U28E570D Grade A
Марка: Samsung
Модел: U28E570D
Статус: Grade A
Екран размер: 28"
Яркост: 370 cd/m2
Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
Цвят: Silver/Black
Вход 1: HDMI
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
  • Екран размер: 23"
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Grey
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"