Samsung U28E570D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung U28E570D Grade A
Brand: Samsung
Model: U28E570D
Grade: Grade A
Display size: 28"
Brightness: 370 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
Color: Silver/Black
Input 1: HDMI
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung U28E570D Grade A
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
Code: 80103805
  • Display size: 23.8"
110 00 215 14BGN
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Grey
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Display size: 27"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Display size: 23.8"